Harmonogram zebrań z rodzicami
Terminy spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024
l.p. |
Data |
Godzina |
Tematyka |
1. |
30.08.2023r. |
16:00 | Spotkanie dyrekcji z Rodzicami uczniów klas pierwszych |
2. |
13.09.2023r. |
17:00 |
Spotkanie z wychowawcami w klasach I - III, VIII |
3. |
14.09.2023r. |
17:00 |
Spotkania z wychowawcami w klasach IV - VII |
4. |
14.09.2023r. |
18:00 |
Spotkanie z Radą Rodziców |
5. |
24.10.2023r. |
17:00-18.00 |
Warsztaty dla Rodziców |
6. |
15.11.2023r |
17:00 |
Spotkanie z wychowawcami w klasach I - III,VIII |
7. |
16.11.2023r. |
17.00 |
Spotkania z wychowawcami w klasach IV -VII |
8. |
19.12.2023r. |
17.00 |
Spotkania z wychowawców z rodzicami uczniów z przewidywanymi ocenami niedostatecznymi |
9. |
17.01.2024r. |
17.00 |
Spotkanie z wychowawcami klas I - III,VIII |
10. |
18.01.2024r. |
17:00 |
Spotkanie z wychowawcami klas IV - VII |
11. |
20.03.2024r. |
17:00 |
Spotkanie z wychowawcami klas I - III,VIII |
12. |
21.03.2024r. |
17:00 |
Konsultacje z nauczycielami klas IV - VII |
13. |
22.05.2024r. |
17:00 |
Spotkanie z wychowawcami klas I - III, VIII - informacje o przewidywanych ocenach niedostatecznych |
14. |
23.05.2024r. |
17.00 |
Spotkania z wychowawcami klas IV - VII– informacje o przewidywanych ocenach niedostatecznych |
Nauczyciele zatrudnieni w pełnym wymiarze godzin w ramach dostępności prowadzą tygodniowo 60 min. konsultacji z rodzicami lub uczniami. Nauczyciele zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin w ramach dostępności prowadzą co dwa tygodnie 60 min. konsultacji z rodzicami lub uczniami.
Godziny dostępności nauczycieli
Imię i nazwisko | dzień | godzina | sala |
Beata Falkowska | poniedziałek | 15.30 - 16.30 | gabinet dyr. |
Agnieszka Tarnowska - Sitniczuk | wtorek | 15.30 -16.30 | 102 |
Białowąs Agnieszka | poniedziałek | 16.20 - 17.20 | 202 |
Bielecki Piotr | poniedziałek | 15.30-16.30 | pokój w-f |
Chajter Krzysztof | czwartek | 12.25 -13.25 | pokój naucz. |
Czarnocki Jerzy | czwartek | 16.20 -17.20 | 213 |
Czarnomysy Iwona | piątek | 14.40 - 15.40 | pokój naucz. |
Dąbrowska Monika | czwartek | 7.00 - 8.00 | pokój naucz. |
Długołęcka - Drabik Magdalena | poniedziałek | 14.45 - 15.45 | pokój naucz. |
Dożynka Grażyna | wtorek | 10.35 - 11.35 | pokój. naucz. |
Dubieniecka Marlena | czwartek | 14.00-15.00 | 210 |
Głębocka Marzena | poniedziałek | 13.30 -14.30 | pokój naucz. |
Grabowska Edyta | wtorek | 15.30 - 16.30 | pokój w-f |
Gryc Irena | wtorek | 15.30 - 16.30 | 200 |
Iwaniuk Mancewicz - Liliana | poniedziałek | 12.30 -13.30 | pokój naucz. |
Jurczak Dariusz | poniedziałek | 11.25 - 12.25 | pokój w-f |
Kamińska Halina | poniedziałek | 14.35 - 15.35 | pokój w-f |
Kleszczewska Magdalena | wtorek/co 2 tyg | 15.15 - 16.15 | pokój naucz. |
Kopczewska Sylwia | czwartek | 11.25 - 12.25 | pokój naucz. |
Kosińska Katarzyna | piątek | 12.25 - 13.25 | pokój naucz. |
Kowalewicz Karolina | piątek | 11.45 -12.45 | pokój naucz. |
Leonik Ewa | czwartek | 14.00 - 15.00 | biblioteka |
Lusińska Marta | wtorek | 10.30 - 11.30 | 109 |
Marczak Julia Karolina | piątek | 12.30 - 13.30 | pokój naucz. |
Masełbas Małgorzata | środa | 10.20 -11.20 | pokój naucz. |
Nazaruk Julita | poniedziałek | 11.25 - 12.25 | pokój naucz. |
Oniszczuk Paulina | poniedziałek | 16.20 - 17.20 | 101 |
Olesiuk - Łapińska Danuta | piątek | 15.30 -16.30 | biblioteka |
Panasewicz Wojciech | środa | 16.15 -17.00 | 208 |
Perkowska Karolina | poniedziałek | 9.25 - 10.25 | pokój naucz. |
Pęza Anna | czwartek | 15.25 - 16.25 | 204 |
Rakowicz Piotr | piątek | 7.00 - 8.00 | 203 |
Rogowski Wojciech | wtorek | 13.30 - 14.30 | pokój naucz. |
Sawicka Elżbieta | poniedziałek | 15.30 -16.30 | 205 |
Sienkiewicz Katarzyna | piątek | 15.25 - 16.25 | 103 |
Siwik Agnieszka | czwartek/co 2 tyg. | 15.25 - 16.25 | pokój naucz. |
Szymska Sylwia | wtorek | 14.40 - 15.40 | 208 |
Świrydowicz Beata | czwartek | 15.25 - 16.25 | pokój naucz. |
Świrydowicz Michał | czwartek | 10.30 - 11.30 | pokój w-f |
Tichoniuk Dariusz | poniedziałek | 14.40 -15.40 | 110 |
Toczydłowski Dominik | środa | 8.00-9.00 | pokój w-f |
Tomar Jakub | wtorek | 11.20 -12.20 | pokój naucz. |
Trzonkowska Paulina | piątek | 12.30-13.30 | 210 |
Turowska - Pawlak Daniela | wtorek | 7.00 -8.00 | pokój naucz. |
Wądołowska - Koneczny Katarzyna | piątek | 15.40 - 16.40 | 111 |
Wierzchoń Kamil | środa | 7.00 - 8.00 | 105 |
Wojsław Luiza | środa | 13.30-14.30 | 206 |
Zawada - Grześnik Ewa | poniedziałek | 12.30 -13.30 | pokój naucz. |
Ziuzia Anna | piątek | 7.00 - 8.00 | 108 |